Bunu nasıl yapacaksınız?

Aynı konaklama için Hilton rezervasyon kanallarından** biri üzerinden rezervasyonunuzu yapmadan önce veya rezervasyonunuzu yaptıktan sonraki 24 saat içinde daha düşük nitelikli bir fiyat* bulursanız söz konusu düşük fiyatı dikkate alacağız VE konakladığınız her gece için oda fiyatı üzerinden %25 ilave indirim yapacağız.

Hilton’un rezervasyon kanalları üzerinde aynı konaklama için birden fazla fiyatın olması durumunda Fiyat Eşleştirme Garantisine hak kazanabilmeniz için en düşük fiyat üzerinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

**Resmi Hilton Rezervasyon Kanalları
 • Resmi herhangi bir Hilton web sitesi
 • Resmi herhangi bir Hilton çağrı merkezi
 • Hilton Honors Uygulaması
 • Doğrudan bir Hilton otelinde
 • Doğrudan Ruhsatlı Seyahat Acentesi*** üzerinden Daha fazla bilgi için bkz.: "Diğer Detaylar"
*Daha Düşük Nitelikli Fiyat

"Daha düşük nitelikli fiyat" aşağıda belirtilenlerin her birini karşılamalıdır:

 • Hilton rezervasyon kanalı OLMAYAN bir rezervasyon kanalı üzerinde bulacağınız daha düşük fiyat.**
 • Hilton rezervasyon kanalı üzerindeki mevcut rezervasyonunuzla aynı konaklama ve şartlar için olmalıdır.**
 • Fiyat kısıtlamasız olmalı, yani herkes tarafından görüntülenebilir ve rezervasyon yapılabilir olmalıdır.

Bunlar "daha düşük nitelikli fiyat" kriterlerini KARŞILAMAYAN fiyatlardır:

 • Fiyat aşağıdaki gibi farklı konaklamayı veya şartları yansıtmaktadır:
  Farklı oda tipi Siz queen yataklı oda rezervasyonu yaptınız ve bu fiyat king yataklı oda fiyatı
  Farklı otel Siz Waldorf Astoria Beverly Hills’de rezervasyon yaptınız ve bu fiyat The Beverly Hilton fiyatı
  Farklı manzaraya sahip oda Siz tam okyanus manzaralı oda rezervasyonu yaptınız ve bu fiyat kısmi okyanus manzaralı oda fiyatı
  Farklı hizmetleri kapsıyor Siz 25 $ tesis içi kredili oda rezervasyonu yaptınız ve bu fiyat oda artı kahvaltı ve premium Wi-Fi oda fiyatı
  Check In/Check Out tarihleri farklı Siz 8/25/18 tarihinde giriş, 8/31/18 tarihinde çıkış yapacak şekilde oda rezervasyonu yaptınız, ancak bu fiyat 8/26/18 tarihinde giriş ve 8/31/18 tarihinde çıkış yapılacak oda fiyatıdır.

  Siz 8/25/18 tarihinde giriş, 8/31/18 tarihinde çıkış yapacak şekilde oda rezervasyonu yaptınız, ancak karşılaştırdığınız fiyat 2 ayrı rezervasyon için geçerlidir; bir oda 8/25/18 tarihinde giriş8/26 tarihinde çıkış, diğeri 8/26 tarihinde giriş 8/31/18 tarihinde çıkış yapacaktır.
  Misafir sayısı farklı Siz 2 yetişkin ve 2 çocuk için rezervasyon yaptınız, ama bu fiyat sadece 2 yetişkin rezervasyon fiyatı
  Şartları farklı Tam iadeli oda rezervasyonu yaptınız fakat bu fiyat, önceden %100 kredi kartı çekimi gerektiren oda fiyatıdır

  2 gün iptal politikası ile oda rezervasyonu yaptınız, ancak bu fiyat 4 gün iptal politikasına tabi olan bir oda içindir.

  Ücretsiz iptale veya rezervasyon değişikliğine izin veren bir oda rezervasyonu yaptınız, ancak fiyat iptal edilemeyen veya rezervasyon değişikliği cezaya veya ücrete tabi olan oda içindir.
 • Fiyatın gösterilme veya rezervasyon edilme şekliyle ilgili kısıtlamalar veya sınırlamalar var:
  Web sitelerindeki, rezervasyon tamamlanıncaya kadar marka, otel veya oda tipinin AÇIKLANMADIĞI fiyatlar Site markayı ve oteli bilmeden arama ve rezervasyon yapmanıza izin veriyor ve otelin ve markanın adını rezervasyon yaptıktan sonra açıklıyor.
  Rezervasyonlar rezervasyon talebini gönderdikten hemen sonra onay vermiyor. Site size rezervasyon talebinizi aldıklarını ancak rezervasyon onay numarasını daha sonra göndereceklerini belirten bir bildirim gönderiyor.
  Fiyatlar rezervasyon yapmak için özel üyelik veya bağlılık gerektiriyor. Üyelere özel fiyatlar, kurumsal anlaşmalı iş seyahati fiyatları, Hilton Ekip Üyesi fiyatları gibi
  Görüntülemek için üyelik girişi, kredi kartı numarası veya kod gerektiren fiyatlar. Fiyatları görüntülemeden veya rezervasyon yapmadan önce üyelik girişi veya kredi kartı numarası gerektiren siteler
  Rezervasyon yapılamayan fiyatlar Rezervasyona doğrudan bağlantısı olmayan reklam
  Onaylı rezervasyonun yetkisiz yeniden satışını yansıtan fiyatlar Yetkisiz yeniden satış halihazırda başka birisinin adına yapılmış olan mevcut bir rezervasyonun yeniden satışı anlamına gelir.
Talebinizin Gönderilmesi

Talebinizi ne şekilde göndereceğiniz size bağlıdır!

Seçenek 1:

Rezervasyonunuzu yaptıktan sonra çevrimiçi talep formunuzu en geç 24 saat içinde gönderebilirsiniz.

 • Talep formunun üzerinde yer alan isim ile her bir oda için yaptırılan rezervasyondaki ismin aynı olması gerekmektedir.
 • Her rezervasyon için yalnızca bir adet talep formu gönderilebilir.
 • Talebiniz Hilton'a ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde bir e-posta onayı veya telefon çağrısı alırsınız.

*1. Seçenek, mobil uygulama üzerinden yapılan ve uygulamanın ekran görüntülerini ve rezervasyonun ayrıntılarını içeren talepler için gereklidir.

2. Seçenek:

Rezervasyon yapmadan önce veya rezervasyonunuz yapıldıktan sonra 24 saat içinde talebinizi telefonla iletmek için iletişim merkezi temsilcilerimizden biriyle iletişime geçebilirsiniz.

 • Talep formunun üzerinde yer alan isim ile her bir oda için yaptırılan rezervasyondaki ismin aynı olması gerekmektedir.
 • Her rezervasyon için yalnızca bir adet talep formu gönderilebilir.
 • ABD, Kanada, Porto Riko veya ABD Virgin Adaları'ndan arıyorsanız 1-800-445-8667 numarasını arayın. Aksi halde, bölgenizdeki yerel rezervasyon ofisiyle iletişime geçin.

**2. Seçenek , (rezervasyon onay numarası gerektirmeyen ve varıştan önceki gün veya varış günü yapılmış olan rezervasyonlar için gereklidir).

Talebi İnceleme İşlemi
 1. Çevrimiçi talep formu gönderirken, gerekli tüm detayları içeren talebinizi gönderdikten sonra 24 saat içerisinde söz konusu talebinizi bağımsız olarak doğrulamaya çalışacağız.
 2. Telefonla talep yaparken, talebinizi derhal bağımsız olarak doğrulamaya çalışacağız.
 3. Biz talebinizi doğrularken aynı konaklama, otelin para birimi üzerinden uygun nitelikteki daha düşük fiyattan rezerve edilebilir olmalıdır.
 4. Fiyat karşılaştırmaları, vergiler, bahşişler, hizmet bedelleri, erken çıkış ücretleri veya diğer bedeller ile ek ücretler hariç olarak yapılacaktır ve söz konusu karşılaştırmalara, cari döviz kurundaki değişiklikler dâhil edilmeyecektir.
 5. Bir geceden uzun olan konaklamalar için, Fiyat Eşleştirme Garantisi tüm kalışın toplam oda fiyatına dayanarak değerlendirilecektir.
 6. Hilton, resmi rezervasyon kanalları aracılığıyla üzerinden rezervasyon yaptırılan fiyat ile uygun nitelikteki daha düşük fiyat arasındaki farkın %1 veya daha az olması durumunda talepleri reddedebilir.
 7. Hilton, Fiyat Eşleştirme Garantisinin kasıtlı olarak kötüye kullanıldığını veya amacından sapması için yönlendirildiğini düşünürse talepleri reddedebilir.
Hilton Talebinizi Onaylarsa

Eğer daha düşük fiyatın satın alınabilirliğini ve uygunluğunu doğrularsak kendi fiyatımızı o daha düşük fiyata çekeceğiz ve BUNA EK OLARAK rezervasyonun tamamı için oda fiyatı üzerinden %25 indirim uygulayacağız.

Dikkat edilecek birkaç husus...

 • Böyle bir durumda Hilton, rezervasyondaki fiyatı, doğrulayabileceği ve talep formunda gönderilen fiyattan farklı olabilecek uygun nitelikteki düşük fiyata çekecektir.
 • Oda fiyatındaki değişiklik, siz Hilton'dan yeni oda fiyatını yansıtan bir onay e-postası alana kadar geçerli olmayacaktır.
 • Herhangi bir rezervasyonu bulunan misafir, Fiyat Eşleştirme Garantisi talebinin reddedilip reddedilmemesine bakılmaksızın, bu rezervasyonla ilgili tüm harcamalardan, masraflardan ve ücretlerden (ör: iptal ücretleri) sorumlu olacaktır.
 • Talebiniz gönderildikten ve kabul edildikten sonra rezervasyonunuzda herhangi bir değişiklik yapmanız durumunda talebiniz geçersiz sayılabilir.
Ek Bilgi

Yasalar tarafından yasaklandığı alanlarda geçersizdir. Çin Halk Cumhuriyeti’nde bulunan tüm Hampton by Hilton™ otelleri, şu an için Fiyat Eşleştirme Garantisi kapsamının dışında bulunmaktadır. Hilton, kendi takdirine bağlı olarak uygun gördüğü zaman, haber vererek veya vermeyerek Fiyat Eşleştirme Garantisi uygulamasını veya söz konusu uygulamanın hüküm ve koşullarını değiştirebilir veya sonlandırabilir.

*** "Yetkili Seyahat Acenteleri", gerçek seyahat organizasyonu veya birliği tarafından Hilton kanalı veya Amadeus, Apollo/Galileo, Worldspan veya Sabre yoluyla Honors avantajlarını taşıyan fiyatlarla rezervasyon yapacak şekilde yetkilendirilmiş seyahat profesyonelleridir. "Yetkili Seyahat Acenteleri" online seyahat acentelerini kapsamaz. Gerçek seyahat organizasyonları veya birlikleri IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği), TIDS, ARC, TSI, CLIA, ERSP, SATO ve TRUE’dir.

Bu şartlar, 9/27/2018 ve sonrasında gönderilen talepler için geçerlidir.

Gayet basit, değil mi? Doğrudan Hilton aracılığıyla rezervasyon yaptırmak, hızlı ve kolay bir yoldur ve en iyi fiyatı garanti eder... Rezervasyon uzmanlarımız sorularınızı yanıtlamak için gün boyu hizmetinizdedir!

ABD, Kanada, Porto Riko veya ABD Virgin Adaları'ndan arıyorsanız 1-800-445-8667 numarasını arayın. Aksi halde, bölgenizdeki yerel rezervasyon ofisiyle iletişime geçin.