Bunu nasıl mı yapacaksınız:

  1. Hilton’un resmi rezervasyon kanallarından biri aracılığıyla (resmi herhangi bir Hilton web sitesi, çağrı merkezi, Hilton Honors Uygulaması, doğrudan bir Hilton oteli veya yetkili bir seyahat acentesi üzerinden) onaylı bir rezervasyon yaptırın

  2. Rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonraki 24 saat içerisinde aynı konaklama için uygun nitelikteki daha düşük bir fiyatı bulmanız ve talebinizin bizim tarafımızdan teyit edilmesi durumunda kendi fiyatımızı bulduğunuz düşük fiyata çekecek VE konakladığınız her gece için oda fiyatı üzerinden %25 ilave indirim uygulayacağız.

Resmi Hilton Rezervasyon Kanalları

Aşağıda belirtilen resmi Hilton rezervasyon kanallarından biri yoluyla yapılmış onaylı bir rezervasyonunuz bulunmalıdır:

  • Resmi herhangi bir Hilton web sitesi
  • Resmi herhangi bir Hilton çağrı merkezi
  • Hilton Honors Uygulaması
  • Doğrudan bir Hilton otelinde
  • Ruhsatlı Seyahat Acentesi üzerinden* *Daha fazla bilgi için bakınız "Diğer Detaylar"
Uygun Nitelikteki Düşük Fiyatlar

Uygun nitelikteki düşük fiyat, Hilton’un resmi bir rezervasyon kanalı aracılığıyla rezervasyon yaptırdığınız konaklamalar için, rezervasyon yaptırdıktan sonraki 24 saat içerisinde Hilton’un rezervasyon kanalları dâhilinde olmayan bir kanal üzerinden bulduğunuz ve herkesin rezervasyon öncesi görüntüleyip rezervasyon yaptırabileceği daha düşük bir fiyatı ifade etmektedir.

Konaklamalarda farklılıkların olması durumunda belirli fiyat türleri, En İyi Fiyat Garantisi kapsamında olmayacaktır. Örneğin fiyatlar, farklı bir oda türü için veya farklı bir otelde olması ya da farklı manzaralı bir oda için olması, farklı olanaklara sahip olması (ör: ücretsiz kahvaltı) ya da aynı konaklama süresi için farklı tarihlerde olması veya farklı sayıda misafir için ya da rezervasyona yönelik farklı politika, hüküm ve koşullara sahip olması (ör: farklı iptal veya para iadesi politikaları) durumunda söz konusu kapsama uygun değildir.

Belirli fiyat türlerinin görüntülenmelerine veya bu fiyatlar üzerinden rezervasyon yapılmasına ilişkin başka kısıtlama veya sınırlamaların olması halinde söz konusu fiyatlar En İyi Fiyat Garantisi kapsamında olmayacaktır. Örneğin fiyatlar, rezervasyon yaptırılana kadar markayı veya oteli açıklamayan web sitelerinde (ör: Hotwire ve Priceline) veya açık artırma sitelerinde yer alıyorsa, paket rezervasyonun otel öğesine veya doğrudan bir teyit sağlamayan rezervasyonlara yönelikse, genel olarak sunulmayan fiyatlarsa (ör: üye fiyatları, önceden anlaşılan fiyatlar ve ekip üyeleri fiyatları), üye girişi, kredi kartı numarası veya bir kod gerektiriyorsa, rezervasyon yapma rolü bulunmayan web sitelerinde ise veya devredilme izni olmayan rezervasyonlara (ör: bir misafirin onaylı bir rezervasyonu tekrar satması) yönelikse, desteklenmeyen bir dildeki web siteleri veya uygulamalar üzerinde ise, tüm konaklamanızın yalnızca bir bölümü için geçerliyse veya otelin varış gününüzdeki standart check-in saatinden sonraki 24 saat içerisinde yaptırılan rezervasyonlara yönelikse söz konusu garanti açısından uygun değildir.

Talebin Gönderilmesi

Talep formunu, onaylı rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonraki 24 saat içerisinde ve otelin varış gününüzdeki standart check-in saatinden en az 24 saat önce doldurarak göndermeniz gerekmektedir. Talep formunun üzerinde yer alan isim ile her bir oda için yaptırılan onaylı rezervasyondaki ismin aynı olması gerekmektedir. Onaylı her rezervasyon için yalnızca bir adet talep formu gönderilebilir. Talebiniz tarafımıza ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde bir e-posta onayı veya telefon çağrısı alırsınız.

Talebin İncelenmesi

Gerekli tüm detayları içeren talebinizi gönderdikten sonra 24 saat içerisinde söz konusu talebinizi bağımsız olarak doğrulamaya çalışacağız. Biz talebinizi doğrularken aynı konaklama, otelin para birimi üzerinden uygun nitelikteki daha düşük fiyattan rezerve edilebilir olmalıdır. Fiyat karşılaştırmaları, vergiler, bahşişler, hizmet bedelleri, erken çıkış ücretleri veya diğer bedeller ile ek ücretler hariç olarak yapılacaktır ve söz konusu karşılaştırmalara, cari döviz kurundaki değişiklikler dâhil edilmeyecektir.

En İyi Fiyat Garantisi, konaklama için belirlenen toplam oda fiyatının, Hilton’un resmi rezervasyon kanalı üzerinden rezervasyonunu yaptırdığınız konaklama için belirlenen toplam oda fiyatı ile aynı olması veya söz konusu fiyattan yüksek olması durumunda birden fazla günü içeren konaklamalarda geçerli değildir. Hilton, resmi rezervasyon kanalları aracılığıyla üzerinden rezervasyon yaptırılan fiyat ile uygun nitelikteki daha düşük fiyat arasındaki farkın %1 veya daha az olması durumunda talepleri reddedebilir. Hilton, En İyi Fiyat Garantisinin kasıtlı olarak kötüye kullanıldığını veya amacından sapması için yönlendirildiğini düşünürse talepleri reddedebilir.

Hilton’un Talebinizi Doğrulaması

Eğer daha düşük fiyatın satın alınabilirliğini ve uygunluğunu doğrularsak kendi fiyatımızı o daha düşük fiyata çekeceğiz ve BUNA EK OLARAK rezervasyonun tamamı için oda fiyatı üzerinden %25 indirim uygulayacağız. Böyle bir durumda Hilton, onaylanmış rezervasyondaki fiyatı, doğrulayabileceği ve talep formunda gönderilen fiyattan farklı olabilecek uygun nitelikteki düşük fiyata çekecektir.

Oda fiyatındaki değişiklik, siz Hilton Misafir Yardım Departmanı’ndan yeni oda fiyatını yansıtan bir onay e-postası alana kadar geçerli olmayacaktır.

Onaylanmış bir rezervasyonu bulunan misafir, En İyi Fiyat Garantisi talebinin reddedilip reddedilmemesine bakılmaksızın, bu rezervasyonla ilgili tüm harcamalardan, masraflardan ve ücretlerden (ör: iptal ücretleri) sorumlu olacaktır.

Talebiniz gönderildikten ve kabul edildikten sonra rezervasyonunuzda herhangi bir değişiklik yapmanız durumunda talebiniz geçersiz sayılabilir.

Diğer Detaylar

“Yetkili Seyahat Acenteleri”, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) tarafından yetkilendirilen, Hilton’un rezervasyon kanalları üzerinden veya Amadeus, Apollo/Galileo, Worldspan veya Sabre aracılığıyla rezervasyon yapan perakende seyahat profesyonellerini ifade etmektedir.

Hilton’un rezervasyon kanalları üzerinde aynı konaklama için birden fazla fiyatın olması durumunda En İyi Fiyat Garantisine hak kazanabilmeniz için en düşük fiyat üzerinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Yasalar tarafından yasaklandığı alanlarda geçersizdir. Çin Halk Cumhuriyeti’nde bulunan tüm Hampton by Hilton™ otelleri, şu an için En İyi Fiyat Garantisi kapsamının dışında bulunmaktadır. Hilton, kendi takdirine bağlı olarak uygun gördüğü zaman, haber vererek veya vermeyerek En İyi Fiyat Garantisi uygulamasını veya söz konusu uygulamanın hüküm ve koşullarını değiştirebilir veya sonlandırabilir.

Bu şartlar, 20 Eylül 2016 ve sonrasında gönderilen talepler için geçerlidir.

Gayet basit, değil mi? Doğrudan Hilton aracılığıyla rezervasyon yaptırmak, hızlı ve kolay bir yoldur ve en iyi fiyatı garanti eder... Rezervasyon uzmanlarımız sorularınızı yanıtlamak için gün boyu hizmetinizdedir.